Zaczynamy świętowanie 32. urodzin! Tak, jesteśmy z Wami już od 1991 roku. Pamiętasz jeszcze te czasy? Sporo się pozmieniało na świecie od tamtej pory. Rozwój Internetu, superszybkie komputery w kieszeni w postaci smartfonów, data science, nowe języki programowania, Internet Rzeczy (IoT) czy popularny ostatnio Machine Learning.

A przyszłość? Wyobraź sobie, że jest rok 2055. Świat jeszcze bardziej poszedł do przodu. Wszechobecna technologia zawładnęła życiem ludzi i towarzyszy im na każdym kroku. Sztuczna inteligencja, wszczepy modyfikujące ciało czy pomocne androidy, to już codzienność. Neonowe miasta napędzane technicznymi nowinkami wyrastają niczym grzyby po deszczu. Cóż, JC Denton, Rick Deckard i John Connor już się stresują. A może nie ma czym?

 

Z okazji 32. urodzin Helion.pl, zapraszamy Cię do wzięcia udziału w konkursie, w którym możesz podzielić się swoją kreatywną wizją przyszłości technologii, programowania i branży IT. Do wygrania mega fantastyczne nagrody!

 

1. miejsce :: Pocketbook InkPad 4 z Etui + BeeDrive Synology 1TB + bon o wartości 300 zł do księgarni helion.pl

 

2. miejsce :: Pocketbook Verse Pro Azure + bon o wartości 200 zł do księgarni helion.pl

 

3. miejsce :: Pocketbook Verse Pro Azure + bon o wartości 100 zł do księgarni helion.pl

 

 

Co musisz zrobić by je zdobyć?

 

Zaprojektuj swoją wizję świata w formie prostej, futurystycznej gierki komputerowej, która pokaże nam, jak Twoim zdaniem będzie wyglądać technologiczny świat za kolejne 32 lata, czyli w roku 2055. Skup się na ewolucji programowania, nowych rodzajach technologii, jak na przykład czytniki ebooków, społeczeństwie opartym na cyfrowej rzeczywistości, czy nawet interakcjach człowiek-maszyna.  Grę umieść na serwerze/stronie one page i koniecznie dodaj w niej hasztag #HELION32LATA oraz #Pocketbook oraz #Synology. Link do gotowej gry umieść w komenatrzu w tym wpisie. Pamiętaj - swoją grę musisz zamieścić publicznie.

 

Na wysłanie zgłoszenia masz czas do 15.10.2023r.

 

Ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia. Gra podlegała będzie niezalenej ocenie pod kątem kreatywności, oryginalności, grywalności oraz zrozumienia trendów technologicznych. Nie ma ograniczeń co do konkretnej tematyki – możesz wybrać futurystyczny, humorystyczny, filozoficzny lub inny kierunek 😉

 

Jesteśmy ciekawi Twojej wyobrażani i zastanawiamy się jakie innowacje wg. Ciebie czekają nas w nadchodzących latach.

 

PS. Wszystkie linki do gierek umieścimy na naszym blogu!

 

>> REGULAMIN KONKURSU DOSTĘPNY JEST TUTAJ <<

 

 


 

Poznaj naszych Partnerów:

O firmie Pocketbook:

 

Jeden z największych producentów czytników ebooków z ekranami E Ink, PocketBook sprzedaje swoje produkty w ponad 40 krajach na całym świecie. Firma powstała w 2007 r. ma swoją siedzibę w Lugano, w Szwajcarii. Dzięki wysokiej jakości urządzeniom, ergonomicznemu wzornictwu i unikalnemu oprogramowaniu PocketBook gwarantuje użytkownikom najlepsze doświadczenia czytelnicze niezależnie w każdym miejscu i czasie. Nasze czytniki tworzymy z szacunkiem i dbałością o każdego użytkownika. Wyposażamy je w przyjazne oczom wyświetlacze, interfejsy w 35 językach oraz możliwość personalizacji ustawień.

 

 

Pocketbook InkPad 4

 

- Najnowszy ekran E Ink Carta™ 1200 7,8 ” — 1404 × 1872 i 300 PPI

- Elegancki design, kompaktowość i imponująca ergonomia

- Wbudowany głośnik i Bluetooth do słuchania audiobooków

- Regulowane SMARTlight do regulacji temperatury barwowej ekranu

- Text-to-Speech odczyta na głos dowolny plik tekstowy

- Niezawodna ochrona IPX8 przed szkodliwym działaniem wody

- Wzmocniona ochrona ekranu przed zarysowaniami

 

i wiele więcej.

 

 

Pocketbook Verse Pro Azure

 

PocketBook Verse Pro oferuje obsługę plików audio i zamiana tekstu na mowę przez Bluetooth oraz ochronę przed wodą zgodnie z klasą IPX8

 

 

Więcej tutaj: 

https://pocketbook.pl/pl-pl/catalog/ultimate-pl/pocketbook-inkpad-4-pl

https://pocketbook.pl/pl-pl/news/pocketbook-verse-and-verse-pro-news-pl

 

 

 

 


 

 

O firmie Synology:

 

W centrum transformacji każdej branży znajdują się dane, a firma Synology odgrywa w tej materii niezwykle ważną rolę. Nasza misja polega przede wszystkim na zarządzaniu światowymi danymi i ich ochronie. Firma Synology umożliwia przedsiębiorstwom zarządzanie danymi oraz ich zabezpieczanie i ochronę, bez względu na to, czy dostęp do nich jest uzyskiwany przez napęd flash, dysk lub architektury wielochmurowe. Firmie Synology zaufały największe umysły branży IT, przeprowadzając ponad 6 milionów instalacji. Jesteśmy oddani transformacji zarządzania danymi firmowymi, czyniąc je eleganckim, prostym, bezpiecznym i niezawodnym. Jesteśmy dumni z szerokiego wachlarza rozwiązań opartych na wiodących innowacjach i niezawodności sprawdzonej w praktyce. Trzeci raz z rzędu jesteśmy nagradzani przez Quality Control Leader jako najlepsze rozwiązanie NAS dla SMB w Polsce.

 

 

BeeDrive Synology 1TB

 

Osobiste centrum kopii zapasowych

Niezależnie od tego, czy chodzi o projekty szkolne, służbowe, zdjęcia wakacyjne, czy po prostu o zwolnienie miejsca na telefonie, BeeDrive gromadzi wszystkie dane rozproszone na różnych urządzeniach.

 

Prywatność danych
Wszystkie pliki są przechowywane lokalnie, co eliminuje obawy dotyczące dostępu innych osób.

 

Brak opłat za subskrypcję
Przestań płacić za stale zwiększające się plany przechowywania danych w chmurze.

 

Zawsze dostępne
Pobieraj pliki w dowolnym momencie na dowolny komputer za pomocą Eksploratora plików.

 

 

Wiecej tutaj:

https://sy.to/nagrodasynology